roha
26 اسفند 1401 - 17:17

امام جمعه موقت تبریز: صهیونیست‌ها نفس‌های آخر خود را می‌کشند

امام جمعه موقت تبریز گفت: صهیونیست‌ها نفس‌های آخر خود را می‌کشند و به وعده رهبر انقلاب مبنی بر اینکه اسرائیل ۲۵ سال آینده خود را نخواهد دید، نزدیک می‌شویم.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از تبریز، حجت‌الاسلام و‌المسلمین اسماعیل روشن‌تن خطیب نماز جمعه تبریز در خطبه‌های این هفته نماز جمعه تبریز اظهار داشت: اوضاع داخلی اسرائیل و شرایط اپوزیسیون ( گروه مخالف ) این رژیم جعلی حاکی از بدبختی آنهاست و باید اذعان کرد که صهیونیست‌ها نفس‌های آخر خود را می‌کشند و به وعده رهبر انقلاب مبنی بر اینکه اسرائیل 25 سال آینده خود را نخواهد دید، نزدیک می‌شویم.

وی توافق اخیر ایران و عربستان را نمونه‌ای از زوال پذیری سیاست‌های اسرائیل غاصب ارزیابی و اظهار کرد: جمهوری اسلامی ایران، عربستان سعودی و چین به عنوان بازیگران اصلی این توافق نشان می‌دهد که کشورهای مختلف جهان به درک درستی از سیاست بین الملل برای کمرنگ ساختن حضور آمریکا در منطقه رسیده اند.

مدیر حوزه علمیه استان آذربایجان شرقی به اغتشاشات اخیر کشور اشاره کرد و یادآور شد: طی چند ماه در کشور شرایط عجیب و بحران‌های بزرگی را پشت سر گذاشتیم که اگر یکی از آن بحران‌ها در کشوری رخ می داد، نتیجه اش نابودی بود، اما به لطف خدا و هوشیاری رهبری و مردم ما در این عرصه پیروز جنگ رسانه‌ای و ترکیبی شدیم.

وی با بیان اینکه همیشه در تاریخ تمام دولت های استعمارگر با پایمال کردن منافع ملت‌ها می‌خواهند به اهداف شوم خود برسند، ادامه داد: آنچه امروز در ایران اسلامی اتفاق افتاد و در کشورهای دیگر به هیچ عنوان وجود ندارد، این است که بسیاری از ممالک بخصوص کشورهای اسلامی از نبود رهبری چون رهبر انقلاب رنج می‌برند.

‌روشن‌تن افزود: مردم با بصیرت ایران در طول 44 سال اخیر از طوفان‌های متعدد و سهمگین با رهبری یک فقیه عالم و بصیر و هوشیار گذشته‌اند و دیگر امروز هیچ قدرتی جرات جسارت و دست درازی به میهمن ما را ندارد.

وی با گرامیداشت یاد شهدا، گفت: استقلال و آزادی دستاورد خون هزاران انسان والامقام است که ما اکنون سر سفره آنها نشسته‌ایم و بر همین اساس یکی از وظایف آحاد ملت و مسئولان قدرشناسی از این نعمت بزرگی است که در اختیار ماست و ان شاءالله هیچ گاه پرچم شهدا در زمین نخواهد ماند.

خطیب نماز جمعه تبریز به فرا رسیدن دو بهار طبیعت و بهار قلب‌ها طی هفته آینده اشاره و اضافه کرد: خداوند به ما توفیق دهد تا فضیلت ماه مبارک رمضان همزمان با نو شدن طبیعت و بهار دل انگیز را درک کنیم.

وی با بیان اینکه آغاز سال جدید همراه با ماه مبارک رمضان است، گفت: تقارن آغاز بهار طبیعت با سال عبادی مومنان تقارن زیبایی است و پیامبر اسلام تاکید کرده‌اند که اولین روز ماه مبارک رمضان همه مورد بخشش خداوند قرار می‌گیرند و از این‌رو باید دانست که به استقبال چه ماه زیبایی می‌رویم.

انتهای پیام/

منبع: تسنیم
شناسه خبر: 1097914